תיק גב בצבע חרדל PIERRE CARDIN 1593

מדובר בתיק גב בגודל המושלם. הוא גדול מספיק כדי להכיל את כל מה שאת צריכה ליום שלם מחוץ לבית אך עם זאת הוא בעל מראה אלגנטי ויוקרתי. למרות היותו תיק עור הוא קל יחסית ומאוד נוח. צבעו של התיק – החרדל, הינו אחד הצבעים הכי אופנתיים כיום והוא משתלב עם רוב מלתחת החורף וצבעיה המגוונים.

לתיק שלושה תאים חיצוניים בגדלים שונים. שניים בחלקו העליון ועוד אחד לרוחבו בתחתית התיק. הסגירה שלהם היא עם ריצ’רץ’ איכותי ונוח. התא הגדול העליון מכיל 2 תאים קטנים יותר- הראשון מאובטח עם ריצ’רץ’ וניתן לשים בתוכו דברים יקרי ערך ועוד תא כפפה לנייד ודברים קטנים אחרים שצריכים בהישג יד. בנוסף לשני התאים הקטנים היה לי עוד מספיק מקום לשים בקבוק מים, דאודורנט, פרי, מחברת, עט, קרם ידיים איפור וכו’. התא הבינוני הצליח להכיל את צרור המפתחות שלי, משקפי שמש ולו הייתי רוצה יכולתי להכניס גם דברים נוספים.

לא מצאתי יתרון בתא הרוחבי מעבר ליופי ולייחודיות שהוא מוסיף לתיק. רצועות התיק עם אבזמים כך שניתן להקטין ולהגדיל אותן לפי הצורך. הרצועה דקה ונוחה ומוסיפה מראה אלגנטי לתיק. אני חושבת שמדובר בתיק מאוד פרקטי, כזה שיכול להתאים לאמא שצריכה לצאת לסידורים קצרים או לגינה עם הילדים, לאשת קריירה ולפאשניסטה כמוני.

סקירות נוספות